...

RMC

Specialus pasiūlymas kraujo tyrimams

Pagrindinis / Specialus pasiūlymas kraujo tyrimams

SPECIALUS PASIŪLYMAS - KALCIO, MAGNIO, GELEŽIES TYRIMAS VOS UŽ 6,90 eur VIETOJE 10,50 eur!

SPECIALUS PASIŪLYMAS – KALCIO, MAGNIO, GELEŽIES TYRIMAS VOS UŽ 6,90 eur VIETOJE 10,50 eur!

*kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas

KALCIO SVARBA ORGANIZMUI

Kalcis svarbus norint turėti stiprius kaulus, tvirtus dantis, taip pat neatsiejamas raumenų augimo ir susitraukinėjimo procese, nervinio impulso raumenims perdavime.

Kai maiste kalcio yra per mažai, organizmas panaudoja kalcį iš kaulų, vystosi osteoporozė – retėja kaulai. Kai kalcio trūksta vaikų organizme (dėl vitamino D trūkumo), vystosi rachitas.

MAGNIO SVARBA ORGANIZMUI

Magnis yra vienas svarbiausių elementų, padedančių palaikyti normalius žmogaus organizmo biocheminius procesus. Magnis gyvybiškai būtinas mineralas: jis dalyvauja energijos apykaitoje, įvairių medžiagų, pavyzdžiui, nukleorūgščių ir baltymų sintezėje. Magnio koncentracija lemia ir kalcio bei kalio jonų koncentracijas.

Nepaaiškinami galvos skausmai, sumažėjusi dėmesio koncentracija, svaigulys yra vieni pirmųjų požymių, kurie būdingi esant magnio trūkumui. Pasireiškia nemalonūs raumenų spazmai: gali trūkčioti ir veido, ir kaklo raumenys. Dėl magnio trūkumo sutrinka ir virškinimo sistema: atsiranda pykinimas, vėmimas, lygiųjų raumenų (skrandžio ir žarnyno) spazmai.

nuovargis

Išsitirti labai paprasta – tereikia atlikti kraujo tyrimą!

PASIŪLYMAS GALIOJA IKI 2024.07.01

GELEŽIES SVARBA ORGANIZMUI

Anemija (mažakraujystė)- vienas iš pagrindinių signalų, jog žmogaus organizme yra geležies trūkumas. Mažakraujystė gali prasidėti kai su maistu nepakankamai gaunama įvairių maisto medžiagų, ar sutrinka jų įsisavinimas. Dažniausia anemijos priežastis yra geležies trūkumas maisto racione.

Ligos pradžioje gali nebūti nusiskundimų ar ligos požymių, tačiau progresuojant anemijai, kai audiniai yra nepakankamai aprūpinami deguonimi pasireiškia silpnumas, nuovargis, odos ir/ar gleivinių blyškumas, apetito stoka, sausėja oda.

Pasinaudokite specialiu pasiūlymu ir pasirūpinkite savo sveikata jau dabar!

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.