RMC

Centrinė g. 58, Ramučiai, Kauno rajonas

Vaikų medicina

Mūsų atsidavusių pediatrų komanda siekia teikti aukštos kokybės priežiūrą, atitinkančią individualius mažųjų pacientų poreikius.

Pediatro konsultacijos

Mūsų patyrę pediatrai yra pasirengę suteikti profesionalias konsultacijas ir spręsti visus rūpimus klausimus, susijusius su jūsų vaiko sveikata ir gerove. Siūlome plataus spektro paslaugas, kad užtikrintume optimalią jūsų vaiko sveikatą.

Profilaktika

Teikiame pirmenybę prevencinei priežiūrai, kad apsaugotume jūsų vaiko sveikatą. Siūlome reguliarią regos ir klausos patikrą, kad galėtume anksti nustatyti bet kokias galimas problemas. Reguliariai atliekami tyrimai padeda stebėti jūsų vaiko sensorinį vystymąsi ir prireikus imtis atitinkamų priemonių.

Medicininiai pažymėjimai

Mūsų pediatrai gali pateikti reikiamus dokumentus, skirtus mokslo įstaigoms, kelionėms ar su sportu susijusioms veikloms, pagrįstus išsamiu jūsų vaiko sveikatos įvertinimu.

Tyrimai ir procedūros

Taikome pažangias diagnostikos priemones, kuriomis galima atlikti įvairius pediatrijai būdingus tyrimus ir procedūras, pavyzdžiui elektrokardiogramas (EKG) širdies sveikatai įvertinti arba arterinio kraujospūdžio matavimus širdies ir kraujagyslių funkcijai stebėti.

Skiepai

Skiepai yra gyvybiškai svarbūs siekiant apsaugoti vaiką nuo ligų, kurių galima išvengti. Mūsų pediatrijos skyrius teikia išsamią skiepijimo programą pagal rekomenduojamus skiepų grafikus. RMC sveikatos priežiūros specialistai padės jums susipažinti su skiepijimo procesu ir užtikrins, kad jūsų vaikas gautų reikalingas vakcinas.

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.