RMC

Centrinė g. 58, Ramučiai, Kauno rajonas

TYRIMAI

Mūsų klinikoje atliekami įvairūs diagnostiniai tyrimai, padedantys tiksliai įvertinti ir gydyti įvairias sveikatos būkles. Mūsų moderni laboratorija ir pažangi instrumentinių tyrimų įranga užtikrina patikimus rezultatus ir veiksmingą sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Laboratoriniai tyrimai

Mūsų klinikoje atliekami įvairūs laboratoriniai tyrimai, įskaitant bendraklinikinius, hematologinius, biocheminius, imunologinius ir biopsinius tyrimus. Šie tyrimai padeda įvertinti įvairius jūsų sveikatos aspektus, pavyzdžiui, kraujo ląstelių kiekį, organų funkciją, hormonų kiekį, infekcines ligas ir audinių pakitimus. Mūsų patyrę laboratorijos specialistai užtikrina tikslią mėginių analizę, padedančią diagnozuoti ir stebėti jūsų sveikatos būklę.

Instrumentiniai tyrimai

Siūlome instrumentinius tyrimus, kurie suteikia išsamią informaciją apie konkrečias jūsų sveikatos problemas. Vienas jų – echoskopija, kurios metu naudojama ultragarso technologija, leidžianti vizualizuoti ir įvertinti kūno organų ir audinių struktūrą bei funkciją.

COVID-19 tyrimai

Teikiame COVID-19 tyrimų paslaugas, įskaitant molekulinius tyrimus (pvz., PGR tyrimus) ir greituosius antigenų tyrimus. Šie tyrimai padeda nustatyti SARS-CoV-2 virusą ir padeda anksti aptikti, stebėti ir suvaldyti COVID-19 atvejus. Ruošiatės kelionei? Išduodame Covid-19 pažymas anglų ir rusų kalbomis. Daugiau informacijos apie Covid-19 rasite čia: https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas.

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.