RMC

Centrinė g. 58, Ramučiai, Kauno rajonas

ŠEIMOS MEDICINA

Teikiame visapusiškas sveikatos priežiūros paslaugas individualiems asmenims ir šeimoms. Siūlome platų paslaugų spektrą, kad atitiktumėme jūsų konkrečius medicininius poreikius ir užtikrintumėme jūsų ir jūsų artimųjų gerovę.

Šeimos gydytojų konsultacijos

Mūsų patyrę šeimos gydytojai teikia individualią priežiūrą ir sprendžia jūsų sveikatos problemas. Nesvarbu, ar tai būtų įprastinis patikrinimas, profilaktinė priežiūra, ar lėtinių ligų gydymas, mūsų gydytojai yra pasiryžę palaikyti bendrą jūsų šeimos sveikatą. RMC bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK). Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems ir klinikoje prisirašiusiems pacientams teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos, kurios yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto (PSDF) lėšomis.

Pirminė sveikatos priežiūra

Ramučių medicinos centre vykdoma nemokama pirminė asmens sveikatos priežiūra, kurią reglamentuoja LR Vyriausybės nutarimai ir Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymai. Prie klinikos prisirašiusius ir privalomuoju sveikatos draudimu apdraustus pacientus nemokamai konsultuoja šeimos gydytojas, vidaus ligų gydytojas, vaikų ligų gydytojas, akušeris – ginekologas, odontologas.

Profilaktika

Mūsų klinikoje taikomos aktyvios priemonės, padedančios jums ir jūsų šeimai išsaugoti optimalią sveikatą. Nuo reguliarių sveikatos patikrinimų iki gyvenimo būdo rekomendacijų – mes akcentuojame prevencinę priežiūrą, kad jūs ir jūsų artimieji būtų sveiki ir laimingi.

Medicininės pažymos

Nesvarbu, ar jums reikia pažymėjimo mokslo įstaigai, kelionei reikalingų dokumentų ar leidimo dirbti, mūsų gydytojai, remdamiesi išsamiu įvertinimu, išrašo reikiamas medicinines pažymas.

Tyrimai

Siūlome įvairius diagnostinius tyrimus, kad įvertintume jūsų sveikatos būklę ir padėtume anksti nustatyti galimas sveikatos problemas. Moderni medicininė įranga padeda kruopščiai atlikti instrumentinius tyrimus, o klinikoje esanti laboratorija leidžia nustatyti tikslią diagnozę.

Skiepai

Mūsų klinikoje vykdoma išsami skiepijimo programa, apimanti įprastinius vaikų skiepus, suaugusiųjų skiepus, skiepus keliautojams ir skiepus nuo sezoninio gripo. Mūsų gydytojai padės jums laikytis skiepų grafiko, kad jūsų šeima jaustųsi saugiai.

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.