RMC

Centrinė g. 58, Ramučiai, Kauno rajonas

Odontologija

Teikiame visapusišką odontologinę priežiūrą, kad padėtume jums išlaikyti sveiką ir gražią šypseną. Mūsų kvalifikuotų gydytojų odontologų komanda teikia svarbiausias odontologines paslaugas, pritaikytas konkretiems jūsų poreikiams.

Dantų plombavimas

Siūlome aukštos kokybės dantų plombavimo paslaugą, skirtą atkurti pažeistus dantis. Mūsų odontologai pasitelkia kokybiškas medžiagas ir inovatyvius metodus, kad užtikrintų patvarius ir estetiškus rezultatus, išsaugant dantų funkciją ir išvaizdą.

Dantų protezavimas

Mūsų dantų protezavimo paslaugos apima dantų vainikėlių, tiltelių ir protezų projektavimą ir gamybą pagal užsakymą. Šios dantų atkūrimo galimybės padeda pakeisti trūkstamus dantis ir patobulinti šypseną, todėl galite vėl pasitikėti savo dantų funkcija ir estetika.

Dantų kanalų gydymas

Kvalifikuoti RMC endodontologai atlieka dantų šaknų kanalų gydymą, kad išgelbėtų ir atkurtų dantis, pažeistus gilaus ėduonies ar infekcijos. Naudodami pažangius metodus ir modernią įrangą, siekiame sumažinti skausmą, pašalinti infekciją ir išsaugoti natūralią danties struktūrą.

Dantų balinimas

Mūsų odontologijos ekspertai taiko saugius ir veiksmingus balinimo būdus, kurie suteikia švytinčią šypseną.

Burnos higiena

RMC odontologijos specialistai siūlo visapusiškas burnos higienos paslaugas ir teikia individualius burnos priežiūros patarimus. Siekiame padėti jums palaikyti optimalią burnos sveikatą ir užkirsti kelią dantų problemoms.

Vaikų odontologija

Mūsų specializuotos vaikų odontologijos paslaugos skirtos individualiems vaikų odontologiniams poreikiams tenkinti. Kuriame draugišką ir patogią aplinką, daugiausia dėmesio skiriame profilaktinei priežiūrai, ankstyvajai intervencijai ir švietimui, kad skatintume sveikus vaikų burnos sveikatos įpročius.

Dantų rentgeno nuotraukos

Mūsų klinikoje įdiegtos moderniausios dantų rentgeno technologijos, leidžiančios užfiksuoti išsamius dantų ir burnos struktūrų vaizdus. Šie vaizdai padeda tiksliai diagnozuoti ir planuoti gydymą, užtikrinant veiksmingą dantų priežiūrą.

Periodontologija

Mūsų periodontologijos paslaugos skirtos dantenų ligų prevencijai, diagnostikai ir gydymui. RMC specialistai , kaip gingivitas ir periodontitas, ir padeda palaikyti sveikas dantenas bei atramines struktūras.

Implantologija

Siūlome dantų implantacijos paslaugas, trūkstamus dantis pakeičiame ilgaamžiais ir natūraliai atrodančiais protezais. Mūsų implantologai taiko pažangius metodus, kad užtikrintų sėkmingą implantų įdiegimą ir ilgalaikį stabilumą, atstatydami jūsų šypseną ir sąkandžio funkcionalumą.

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.