...

RMC

Odontologija

Pagrindinis / Paslaugos / Odontologija

Ramučių Medicinos Centre teikiame profesionalias odontologijos paslaugas, užtikrinančias puikią burnos sveikatą ir spindinčią šypseną. Mūsų patyrusių specialistų komanda siūlo platų odontologijos procedūrų spektrą – nuo periodontologinio gydymo iki dantų balinimo.

Odontologijos paslaugos Ramučių Medicinos Centre

Mūsų kvalifikuotų odontologų komanda, turinti ilgametę patirtį, užtikrina geriausius įmanomus rezultatus. Ramučių Medicinos centre jūsų laukia profesionalūs gydytojai odontologai, kurie specializuojasi skirtingose odontologijos srityse ir rūpinasi įvairaus amžiaus pacientais. Teikiame šias burnos sveikatos priežiūros paslaugas:

Terapinis dantų gydymas

Mūsų medicinos centro specialistai teikia išsamias konsultacijas dantų ir burnos ligų klausimais, atlieka profilaktinę priežiūrą ir užtikrina efektyvų gydymą. Optimalios burnos sveikatos palaikymas yra susijęs ne tik su estetiška šypsena, bet ir gera dantų bei dantenų būkle.

 • Gydytojo odontologo konsultacija. Jūsų kelionė sveikesnės ir estetiškesnės dantų būklės link prasideda nuo išsamios odontologo konsultacijos. Susitikimo metu atidžiai išklausome Jūsų rūpesčius ir išsamiai ištiriame Jūsų burnos sveikatą. Mūsų tikslas – visapusiškai suprasti Jūsų unikalius poreikius ir sukurti individualų gydymo planą.
 • Estetinis plombavimas. Estetinis plombavimas yra neatsiejama terapinio dantų gydymo dalis. Naudodami aukščiausios kokybės medžiagas, mūsų klinikos gydytojai odontologai atkurs pažeistų dantų struktūrą, išgaudami natūralią spalvą, blizgesį bei skaidrumą.
 • Plombų keitimas. Laikui bėgant dantų plombų kokybė prastėja, gali pakisti spalva. Teikiame senų plombų keitimo paslaugas, siekdami dantų funkcionalumo ir estetiškumo. Mūsų gydytojai odontologai atidžiai įvertins esamų plombų būklę ir pasiūlys tinkamus sprendimus.
 • Dantų ėduonies gydymas. Dantų ėduoniui būdinga danties struktūros demineralizacija ir irimas. Ši liga gali pakenkti Jūsų burnos sveikatai ir sukelti diskomfortą. Mūsų gydytojai odontologai ne tik pašalins ėduonį, bet ir padeda išsaugoti natūralią danties struktūrą. Naudojame pažangius metodus ir medžiagas, užtikrinančias ilgalaikę ir sveiką šypseną.
 • Dantų jautrumo gydymas. Pajutote dantų skausmą geriant šaltus arba karštus gėrimus, įkvepiant oro? Dantų jautrumas gali kelti diskomfortą ir pakenkti bendrai burnos sveikatai. Mūsų gydytojų odontologų komanda pašalins pagrindines dantų skausmo priežastis ir suteiks patarimų siekiantiems atsikratyti dantų jautrumo.

Dantų protezavimas

Dantų protezai yra pagal užsakymą pagaminti įtaisai, skirti pakeisti trūkstamus dantis ir atkurti tinkamą burnos funkciją. Jie atlieka svarbų vaidmenį gerinant paciento šypsenos estetiką ir bendrą burnos sveikatą.

 • Gydytojo odontologo konsultacija. Šio pirmojo susitikimo metu mūsų patyrę gydytojai odontologai skirs laiko suprasti Jūsų konkrečius poreikius, problemas ir tikslus. Atliekame išsamų Jūsų burnos sveikatos tyrimą ir aptariame gydymo galimybes.
 • Gydymo planas. Po konsultacijos parengsime gydymo planą, pritaikytą Jūsų unikaliems poreikiams. Atsižvelgsime į tokius veiksnius kaip trūkstamų dantų skaičius, esamų dantų būklė ir Jūsų estetiniai pageidavimai. Nurodysime, kokio tipo protezų reikia bei supažindinsime su procesu.
 • Dantų rentgenas. Naudojame pažangią skaitmeninio skenavimo technologiją, kad užfiksuotume tikslius Jūsų dantų ir burnos struktūrų matmenis. Atsižvelgdami į Jūsų dantų rentgeno nuotraukas, sukursime tobulai tinkančius ir natūraliai atrodančius protezus.

Endodontinis gydymas

Ramučių Medicinos Centro endodontai atlieka dantų šaknų kanalų gydymą, kad išgelbėtų ir atkurtų dantis, pažeistus gilaus ėduonies ar infekcijos. Naudodami modernią įrangą, siekiame sumažinti skausmą, pašalinti infekciją ir išsaugoti natūralią danties struktūrą.

 

Pirmasis endodontinio gydymo etapas – kruopšti mūsų klinikos gydytojo endodonto konsultacija. Pasitelkiame įvairias diagnostines priemones, pavyzdžiui, rentgeno nuotraukas, kad įvertintume pažeidimo ar infekcijos mastą ir nustatytume, ar būtina atlikti šaknies kanalo operaciją.

 

Gydymo metu naudojame vietinę nejautrą ir užtikriname Jūsų komfortą. Pašalinę infekcijos šaltinį, atkuriame danties struktūrą.

 

Kaip sužinoti, ar reikėtų kreiptis į gydytoją endodontą? Jei jaučiate aštrų, į ausies sritį plintantį skausmą, kuris dažnai pasireiškia dienos pabaigoje, užsiregistruokite vizitui Ramučių Medicinos Centre – esame pasiruošę Jums padėti!

Dantų implantavimas

Mūsų implantologai taiko pažangius metodus, kad užtikrintų sėkmingą implantų įdiegimą ir ilgalaikį stabilumą, atstatydami Jūsų šypseną ir sąkandžio funkcionalumą.

Periodontologinis gydymas

Mūsų periodontologijos paslaugos skirtos dantenų ligų prevencijai, diagnostikai ir gydymui. Ramučių Medicinos Centro specialistai diagnozuoja ir gydo įvairias dantenų problemas.

 • Dantų higiena ir kiuretažas. Atliekame profesionalią dantų higieną, pašaliname apnašas ir dantų akmenis. Šis procesas itin svarbus siekiant pašalinti dantenų uždegimo šaltinį ir užkirsti kelią dantenų ligų progresavimui. Esant poreikiui, atliekame kiuretažą ir nuvalome šaknies paviršių po dantenomis taikydami vietinę nejautrą.
 • Dantų gydymas. Šaliname sugedusias dantų šaknis, poliruojame dirbtinius vainikėlius, plombuojame. Siūlome efektyvų gydymą, naudojame aukščiausios kokybės medžiagas.
 • Dantenų chirurgija. Jei dantenų liga yra pažengusi, gali prireikti chirurginės intervencijos. Pakeliame dantenas, pašaliname susikaupusias apnašas, atkuriame prarastus audinius. Operacijos tikslas – sustabdyti dantenų ligų progresavimą ir atkurti dantenų sveikatą.
 • Reguliari priežiūra. Nuolatinė priežiūra yra itin svarbi siekiant palaikyti dantenų sveikatą. Mūsų specialistai sudarys individualų priežiūros planą, konsultuos iškilusiais klausimais bei atliks reguliarią dantų higieną.

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – specializuota odontologijos sritis, apimanti daugybę procedūrų, skirtų pagerinti burnos sveikatą, sumažinti skausmą ir pagerinti šypsenos funkcionalumą bei estetiką.

 • Dantų šalinimas. Mūsų klinikoje teikiama dantų šalinimo procedūra, ypač aktuali protinių dantų šalinimu besidomintiems pacientams. Operacija atliekama preciziškai ir atsargiai, taikoma vietinė nejautra arba sedacija.
 • Žandikaulio chirurgija. Koreguojame žandikaulio ir veido struktūros problemas. Gydome žandikaulio kaulo nykimą, atkuriame dantis po jų netekimo. Ši procedūra pagerina ne tik estetinį vaizdą, bet ir burnos funkciją bei bendrą gyvenimo kokybę.
 • Burnos patologijos. Burnos chirurgai diagnozuoja ir gydo burnos ligas. Ankstyvas burnos patologijų nustatymas ir gydymas yra itin svarbūs siekiant pagerinti burnos sveikatą ir užkirsti kelią ligų plitimui.

Vaikų odontologija

Mūsų specializuotos vaikų odontologijos paslaugos skirtos individualioms mažųjų pacientų burnos sveikatos problemoms spręsti. Kuriame draugišką ir patogią aplinką, daugiausia dėmesio skiriame profilaktinei priežiūrai.

 • Dantų apžiūra. Vienas iš pagrindinių vaikų odontologijos tikslų – supažindinti vaikus su dantų priežiūra ankstyvame amžiuje. Pirmą kartą pas odontologą rekomenduojama apsilankyti iki vaiko pirmojo gimtadienio arba per šešis mėnesius nuo pirmojo danties išdygimo.
 • Profilaktinė priežiūra. Profilaktinė priežiūra yra pagrindinė vaikų odontologijos sudedamoji dalis. Gydome, plombuojame dantis, siekdami išvengti dantų ėduonies. Taip pat mokome tėvus ir vaikus tinkamos burnos higienos ir mitybos įpročių, kad išvengtumėte dantų problemų.
 • Švelnus gydymas. Mūsų klinikoje dirbantys vaikų odontologai taiko specialius metodus, pritaikytus unikaliems vaikų poreikiams. Kuriame jaukią aplinką, kurioje mažieji pacientai jaučiasi saugiai.

Burnos higiena

Ramučių Medicinos Centro odontologijos specialistai siūlo visapusiškas burnos higienos paslaugas ir teikia individualius burnos priežiūros patarimus. Siekiame padėti Jums palaikyti optimalią burnos sveikatą ir užkirsti kelią dantų problemoms.

 

Kaip vyksta dantų higienos procedūra? Pirmiausia mūsų burnos higienistai įvertins Jūsų dantų būklę, atsakys į visus rūpimus klausimus bei užfiksuos dabartinę dantų ir dantenų būklę. Vėliau specialistas pašalins apnašas bei dantų akmenis, nupoliruos dantis, nuvalys nešvarumus. Pasibaigus procedūrai, burnos higienistas patars kaip tinkamai laikytis burnos higienos.

 

Kaip dažnai reikėtų lankytis pas burnos higienistą? Rekomenduojame atvykti du kartus per metus, o jei turite dantų problemų arba rūkote, reikėtų dantų higieną atlikti dažniau – kas 4 mėnesius. Lauksime Jūsų!

Dantų balinimas

Mūsų klinikos gydytojai odontologai taiko saugius ir veiksmingus balinimo būdus, kurie suteikia švytinčią šypseną. Siūlome dantų balinimą kapomis bei LED lempa. 

 

Kodėl verta išbandyti dantų balinimo procedūrą? Dantų balinimas veiksmingai pašalina kavos, arbatos, raudonojo vyno bei rūkymo sukeltas dėmes. Procedūros metu atkūriama natūrali dantų spalva, tad jūsų šypsena taps sveikesne bei gyvybingesne.

 

Kurį balinimo būdą pasirinkti? Siūlome dantų balinimą kapomis bei LED lempa. Balinimo kapos gaminamos atsižvelgiant į jūsų natūralią dantų struktūrą, tad rezultatai būna itin efektyvūs. Balinimą LED lempa verta rinktis tuomet, jei jūsų dantys ypač jautrūs. Jei sunku apsispręsti, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų klinikos specialistais.

Tyrimai ir diagnostika

Reguliarūs profilaktiniai patikrinimai ir išsami diagnostika yra itin svarbūs siekiant palaikyti puikią burnos sveikatą. Siūlome dantų rentgeno paslaugą, leidžiančią tiksliai diagnozuoti dantų problemas.

 

Dantų rentgeno nuotraukos yra itin svarbūs diagnostikos įrankiai, kurie suteikia vertingos informacijos apie dantų, dantenų ir žandikaulio kaulų būklę. Nuotraukos leidžia odontologams aptikti ir spręsti įvairias dantų problemas, kurios gali būti nepastebimos įprastos klinikinės apžiūros metu.

Sedacija

Pacientams, jaučiantiems nerimą odontologijos procedūrų metu, siūlome sedacijos paslaugą, kad apsilankymas pas gydytoją nekeltų streso.

Endodontijos kainoraštis

Paslauga Kaina, eur
Gydytojo endodontologo konsultacija 40
Pirminis danties šaknies vieno kanalo išvalymas 60 – 80
Danties šaknies vieno kanalo plombavimas 40 – 60
Danties šaknies vieno kanalo pergydymas 130 – 160
Danties šaknies vieno kanalo praėjimas 50 – 60
Plombinės medžiagos pašalinimas iš vieno kanalo 50 – 80
Vieno kanalo vaistų keitimas 10
MTA panaudojimas endodontinio gydymo metu 60 – 80
Svetimkūnio pašalinimas iš danties kanalo 60 – 100
Kultinio įkloto pašalinimas iš danties kanalo 60 – 100
Koferdamo izoliacinės sistemos panaudojimas 10
Danties įvertinimas panaudojant mikroskopą 40 – 60
Biodentino panaudojimas 80

Periodontologijos kainoraštis

Paslauga Kaina, eur
Periodontologo konsultacija 20 – 30
Kiuretažas (1 dantis) 20 – 25
Kiuretažas (1 ketvirtis) 100 – 120
Lopo operacija (1 dantis) 40
Lopo operacija (1 ketvirtis) 200 – 240
Gingivektomija (1 danties srityje) 40
Recesijos plastika (1 dantis) 200
Recesijos plastika (2 dantys) 250
Recesijos plastika (3 dantys) 300
Recesijos plastika (4 dantys) 350
Klinikinis danties vainiko prailginimas 70 – 80
Keratinizuotų dantenų sukūrimas 150 – 200
Šaknies rezekcija 150 – 170

Burnos higienos kainoraštis

Paslauga Kaina, eur
Profesionali burnos higiena 40 – 60
Burnos higienistės konsultacija 15
Pakartotinė profesionali burnos higiena 30 – 50

Dantų balinimo kainoraštis

Paslauga Kaina, eur
Dantų balinimas kapomis kabinetinis 200
Dantų balinimas kapomis namuose 100
Dantų balinimas LED lempa 200
Vidinis (negyvo danties) balinimas 50

Terapinio dantų gydymo kainoraštis

Paslauga Kaina, eur

Dantų protezavimo kainoraštis

Paslauga Kaina, eur

Dantų implantavimo kainoraštis

Paslauga Kaina, eur

Burnos chirurgijos kainoraštis

Paslauga Kaina, eur

Vaikų odontologijos kainoraštis

Paslauga Kaina, eur

Tyrimų ir diagnostikos kainoraštis

Paslauga Kaina, eur

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.