RMC

Centrinė g. 58, Ramučiai, Kauno rajonas

Akušerija - ginekologija

Teikiame specializuotą moters sveikatos priežiūrą, tenkinant įvairius reprodukcinės sveikatos poreikius. Mūsų patyrusių gydytojų akušerių ir ginekologų komanda pasirūpins jūsų sveikata.

Akušerio ginekologo konsultacijos

RMC dirbantys kvalifikuoti akušeriai ginekologai konsultuoja įvairaus amžiaus moteris. Teikiame konsultacijas reprodukcinės sveikatos, menstruacijų problemų, šeimos planavimo ir menopauzės valdymo klausimais. Pirmenybę teikiame atviram bendravimui ir individualiai priežiūrai, atsižvelgiame į konkrečius jūsų poreikius ir problemas.

Nėščiųjų priežiūra

Būsimos mamos gali pasikliauti RMC teikiamomis prenatalinės priežiūros paslaugomis. Stebime motinos ir kūdikio sveikatą viso nėštumo metu – mūsų komanda teikia reguliarias apžiūras, prenatalinius ir ultragarso tyrimus, kurie užtikrina sklandų nėštumą.

Chirurginės operacijos

Atliekame įvairias ginekologines operacijas, skirtas konkrečioms būklėms gydyti – polipų ir kondilomų šalinimą, cistų atidarymą.

Tyrimai

Atliekame įvairias tiriamąsias procedūras ginekologinėms ligoms diagnozuoti ir įvertinti. Echoskopija, biopsija ir kolposkopija leidžia mums įvertinti jūsų specifinius poreikius, pagal kuriuos galime sudaryti tinkamiausią gydymo planą.

Kontracepcija

Teikiame medicinines konsultacijas dėl įvairių kontracepcijos metodų, padedame pasirinkti tinkamiausią variantą. Siūlome intrauterininių priemonių (spiralių) įvedimo paslaugas, siekdami užtikrinti ilgalaikę kontracepciją.

Nėštumo nutraukimas

Teikiame saugias ir konfidencialias nėštumo nutraukimo paslaugas, teikiame patarimus, konsultacijas ir medicininę priežiūrą.

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.