...

RMC

PASLAUGOS

Pagrindinis / Paslaugos

ŠEIMOS MEDICINA

Teikiame visapusiškas sveikatos priežiūros paslaugas individualiems asmenims ir šeimoms. Siūlome nemokamas ambulatorines paslaugas ir bendradarbiaujame su TLK.

ODONTOLOGIJA

Teikiame visapusišką odontologinę priežiūrą, kad padėtume jums išlaikyti sveiką ir gražią šypseną. Mūsų kvalifikuotų gydytojų odontologų komanda teikia svarbiausias odontologines paslaugas įvairaus amžiaus pacientams.

AKUŠERIJA-GINEKOLOGIJA

Teikiame specializuotą moters sveikatos patikrą. Siūlome akušerės-ginekologės konsultacijas ir užtikriname priežiūrą nėštumo metu. Atliekame ginekologines operacijas, tyrimus, konsultuojame kontracepcijos ir nėštumo nutraukimo klausimais.

KARDIOLOGIJA

Širdis – svarbiausias žmogaus kūno organas. Kviečiame saugoti savo širdies bei kraujagyslių sveikatą ir siūlome platų kardiologijos paslaugų spektrą. Registruojame kardiologo konsultacijoms, širdies echoskopijai, Holterio monitoravimui, veloergometrijai, arterinio kraujospūdžio matavimui.

ECHOSKOPIJA

Siūlome platų ultragarsinių tyrimų spektrą. Galime įvertinti skydliaukės, kraujagyslių, limfmazgių, prostatos, pilvo organų, šlapimo sistemos bei kitų vidinių kūno dalių būklę, aptikti pakitimus ir išsiaiškinti skausmo priežastis. Atsakymus ir konsultacijas teikiame iškart po procedūros.

TYRIMAI

Atliekame įvairius diagnostinius tyrimus, padedančius tiksliai įvertinti ir gydyti įvairias sveikatos būkles. Mūsų moderni laboratorija ir pažangi instrumentinių tyrimų įranga užtikrina patikimus rezultatus ir veiksmingą sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

TYRIMŲ PROGRAMOS

Srities profesionalų parengtos tyrimų programos, atsižvelgiant į pacientų amžių, lytį ir specifinius poreikius. Profilaktiniai tyrimai vyrams, moterims ir vaikams bei diagnostiniai tyrimai vidaus organų ir kraujotakos būklei arba vitaminų ir mikroelementų kiekiui įvertinti.

SKIEPAI

Siūlome platų skiepų, apsaugančių nuo įvairių ligų, asortimentą. Mūsų sveikatos priežiūros specialistai padės jums pasirinkti tinkamus skiepus pagal jūsų individualius poreikius.

Kodėl verta rinktis mus?

Platus paslaugų spektras

Užtikriname visapusišką jūsų sveikatos priežiūrą – teikiame visas poliklinikos paslaugas vienoje vietoje.

Greiti ir išsamūs tyrimai

Pasitelkdami naujausią įrangą ir kvalifikuotų laboratorijos specialistų komandą, medicinos centre esančioje laboratorijoje sparčiai atliksime kraujo, šlapimo, Covid-19, Hepatito C ir kitus tyrimus.

Profesionalių gydytojų komanda

Mūsų medicinos centre dirba profesionalūs, patyrę specialistai, atstovaujantys įvairias medicinos sritis.